محل تبلیغات شما
میلاد باسعادت مولای متقیان، امیر مومنان، حضرت علی بن ابیطالب (علیه السلام) و روز پدر تبریک و تهنیت باد 
 حضرت  على (ع) در روز جمعه ۱۳ رجب سال سى‌‏ام عام الفیل و در کعبه خانه‌ی خدا متولد شدند. پدر آن حضرت ابوطالب فرزند عبدالمطلب بن هاشم بن عبد مناف (عموی پیامبر (ص) و مادرشان هم فاطمه دختر اسد بن هاشم بود و به همین جهت این حضرت  از هر دو طرف هاشمى نسب هستند. حضرت علی علیه السلام دارای  القاب بسیاری چون ” اسدالله، مرتضى، امیرالمؤمنین و اخو رسول‌الله”  هستند و  ابوالحسن و ابوتراب” از کنیه های امام اول شیعیان است. در تقویم ملی ما روز میلاد با سعادت حضرت علی (ع) به نام روز پدر نامگذاری شده و این روز از اهمیت ویژه ای میان شیعیان برخوردار است. 
از قــــــدرت لایـــزالـــــی یــــــزدانــــــی گـردیــده قــلــوب شـیــعــیـان نورانی از فــاطــمــه بـنــت اســـد شـــد ظــاهــر در کـعــبــه وجـــود عـــلـی عـمرانی . . . 
پدرم : منی که پدر شده ام می دانم چه رنجهایی برای من کشیدی. من می دانم که با چه سختی هایی نیازهای من را بر طرف کردی ، پدرم قسم به تمام روزهای سرد و گرم که برایم زحمت کشیدی دوستت دارم و خیالت برایم تکیه گاه است … روزت مبارک . 

خلاصه‌ای از زندگی امام حسن عسکری(ع) و مروری بر فعالیت‌های ایشان

علت اصلی سفید شدن مو

تحریمهای جدید علیه منافع جمهوری اسلامی را تحمل نمی‌کنیم

بن ,روز ,حضرت ,پدر ,علی ,برایم ,حضرت علی ,علیه السلام ,بن هاشم ,و روز ,روز پدر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mutecolthe سردار شهید رمضانعلی پیرانی مطالب اینترنتی viabustroter deftwindica glanealcere Letitia's game chlamcontdissypp crosilicad وبلاگ همسفران نمایندگی قم